KONFIDENCIALUMO POLITIKA

Paskolų brokerio «OKTIDA» klientų duomenų apsauga labai svarbi sąlyga mūsų kompanijoje. Asmeniniai duomenys – tai informacija, kuri leidžia identifikuoti Jus: pavyzdžiui, Jūsų elektroninio pašto adresas arba namų adresas, Jūsų vardas, pavarde. Paskolų brokeris «OKTIDA» nenaudoja Jūsų asmeninės informacijos, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs patys ją nurodote paslaugų užsakymo tikslu.

Jūsų duomenų apdorojimas bus vykdomas, atsižvelgiant į EU asmens duomenų apsaugos įstatymo reikalavimus.

Jūsų asmeninius duomenis mes naudosime tik internetinės svetainės paskolos paraiškų administravimo reikmėms, ir, kad suteiktume Jums prieigos prie finansavimo (refinansavimo) informacijos galimybę arba kad galėtume susisiekti su Jumis.

Jūs kontroliuojate visą kompanijai Paskolų brokeris «OKTIDA» perduodamą informaciją apie save. Bet, jeigu jūs nusprendėte neviešinti savo asmeninių duomenų, gali būti, kad jūs negalėsite gauti prieigos prie kai kurių svetainės funkcijų.

Visi svetainės paskolasuuzstatu.lt puslapiai apsaugoti SSL sertifikatu. Jūs galite nesibaiminti dėl Jūsų asmeninės informacijos paviešinimo (vardo, pavardes, telefono numerio, elektroninio pašto, asmens kodo.) Duomenų perdavimas mūsų svetainėje vyksta užšifruotu pavidalu. Jūsų duomenys neišsaugomi serveryje.

SLAPUKAI (ANGL. COOKIES)

Pilnaverčio ir patogaus paskolasuuzstatu.lt svetainės naudojimo užtikrinimui naudojami SLAPUKAI (angl. Cookies) failai. Tęsdami naudojimąsi svetaine paskolasuuzstatu.lt, Jūs sutinkate naudoti SLAPUKUS. Šie failai leidžia atpažinti Jūsų kompiuterį sekantį kartą jums užėjus į paskolasuuzstatu.lt. Naudojama informacija skirta tik Jūsų kompiuteriui ir gali apimti IP-adresą, datą ir laiką, kada Jūs lankotės svetainėje paskolasuuzstatu.lt.

Mes renkame einamąją informaciją mūsų internetinės svetainės monitoringui ir analizei. Ši informacija naudojama tik statistikos tikslais. Jūs galite leisti arba uždrausti naudoti SLAPUKUS šioje svetainėje. Daugelis interneto naršyklių automatiškai leidžia naudoti SLAPUKUS, bet jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus ir uždrausti SLAPUKUS šioje svetainėje. Jeigu išjungiate SLAPUKUS šioje svetainėje, jūs negalite išnaudoti šios svetainės galimybių pilnai.

Bet kokie mūsų duomenų apsaugos politikos pasikeitimai bus įvesti į pranešimą dėl duomenų apsaugos, į svetainę ir kitas atitinkamas vietas.

„GOOGLE ANALYTICS“ INTERNETO SVETAINĖJE PASKOLASUUZSTATU.LT

Mūsų interneto svetainė naudoja „Google Analytics“ paslaugą, kuri renka duomenis apie tai, kaip mūsų vartotojai naudoja mūsų svetainę.

Tarp „Google Analytics“ renkamų duomenų gali būti Jūsų apsilankymo svetainėje data ir laikas, vizito trukmė, lankyti svetainės puslapiai, naršymui internete naudojami įrenginiai, programos ir pan., duomenys apie svetainę arba taikomąją programą, iš kurios buvo suteikta prieiga. Renkami domenys padeda suprogramuoti svetaine taip, kad ji butų potogi vartuotojui.

GOOGLE IRELAND LIMITED (juridinio asmens kodas – 477441, registruota buveinė – GORDON HOUSE BARROW STREET, DUBLIN 4, Ireland) valdoma informacija gali būti perduota arba persiųsta į JAV ar kitas (ne jūsų gyvenamosios vietos) valstybes, arba jose saugoma ar tvarkoma „Google Analytics“ privatumo politikoje aprašytais tikslais.

Persiųsdama duomenis Google naudojasi standartinėmis sutarčių sąlygomis, kurios yra patvirtintos Europos Komisijos sprendimais dėl duomenų perdavimo iš EEE į Jungtines Amerikos Valstijas ir kitas valstybes.

Plačiau apie „Google Analytics“ įrankį galite sužinoti čia:

https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt

KOMPANIJOS PASKOLŲ BROKERIS ″OKTIDA″ KONTAKTAI DEL DUOMENŲ TVARKYMO KLAUSIMŲ:

Adresas: Architektų g. 152 Vilnius, LT-04202

Telefonas: +370 659 659 25 (VIBER WATS APP)

El. pašto adresas: info@oktida.lt

Konfidencialumo politika 2021.

Pasakolos su užstatu

PASKOLOS

INFORMACIJA

KONTAKTAI

Paskolų brokeris ″OKTIDA″
Architektų 152, Vilnius, LT-04202
© 2008 - 2024 Paskolų brokeris ''OKTIDA'' Visos teisės saugomos.

Internetinių svetainių kūrimas